התמחות בשפת גוף ותקשורת

לשדר במדוייק ולקרוא נכון את האחר

אנו חיים בעולם בו השדר לעיתים מאפיל על המסר. ראשי ממשלה ונשיאים קמים ונופלים בגלל תדמית. אנשי שיווק ועסקים מרוויחים או מפסידים בגללה. כולנו רוצים לשדר את הטוב שבנו: אמינות, מקצועיות, הקשבה... אך לא תמיד יודעים איך. בנוסף, אם בעבר עסקאות נחתמו בלחיצת יד בין אנשים המכירים זה את זה שנים, כיום קיימים ערוצי תקשורת נוספים אותם צריך לנהל.


בעולם המהיר של היום אין מקום לטעויות! בפרזנטציה אחת יוחלט אם סרט יקבל תקציב, גורלה של חברה תיקבע לעיתים בהצלחתה של הרצאה, ושיחה כושלת או פרסום לא מוצלח ברשת החברתית יכולים להטיל קלון על אדם.


בקורס ״התמחות בשפת גוף ותקשורת - לשדר במדויק ולקרוא נכון את האחר״ נתקוף את הנושא מכל הכיוונים.
 
ד״ר קובי אסף הוא מומחה בעל שם עולמי לשפת גוף שעבד עם בכירי השחקנים, מנהלי החברות, עורכי-דין ופוליטיקאים בישראל (גם אלו שתהיתם איך הם הצליחו לכבוש את הקהל כנגד כל הסיכויים) ועזר להם לשפר את התקשורת הבין אישית והנראות הציבורית שלהם.

בקורס יאבחן קובי מה משדר כל אחת ואחד מכם, מה אפשר לשפר (ועדיין להישאר אותנטיים) ואיך להביא לידי ביטוי את המיטב שבכם. בסיום הקורס יהיו בידיכם הכלים להבין את האחר ולדעת מה הוא רוצה וצריך עוד לפני שהוא אומר זאת!
 
הקורס מתאים לכל אדם הנמצא בתקשורת עם האחר.
 
הוא הכרחי לאנשים העומדים מול קהל (אנשי היי טק, שחקנים – בהקשר של עבודה על דמות, מורים, פוליטיקאים, מרצים ועוד) וגם לכל אדם שמעוניין לשפר את התקשורת הבין אישית שלו.

בנוסף, יתארחו בסדנה שני מומחים אשר יציגו לכם זויות נוספת מעולם התקשורת:

שירה קדם קצנלנבוגן - שחקנית, בימאית ומנחת סדנאות משחק ברחבי הארץ. שירה תלמד אתכם טכניקות לעמידה ופרזנטציה אפקטיבית ומשוחררת מול קהל.

איתי שקולניק - מרצה, סופר ובעל חברת יעוץ שיווקי ופרסום באינטרנט. איתי יעביר לכם שעור מאלף על תקשורת עסקית ובין אישית בעידן החדש. מיתוג, שימוש נכון במדיה חברתית, ראיונות לכלי התקשורת ועוד.

מוכנים לכבוש את הקהל שלכם? מלאו פרטיכם למידע נוסף והרשמה!

007.jpg
005.jpg
006.jpg

פרטיך נשלחו בהצלחה!